Międzynarodowa współpraca ze szkołami w ramach “Pen Friends”

Uczniowie klas IV – VI naszej szkoły w roku szkolnym 2016-2017 wezmą udział w międzynarodowej współpracy między szkołami “Pen Friends”. Współpraca polega  między innymi na wysyłaniu do rówieśników z innych krajów (Hiszpanii i Anglii) listów, maili, kartek okolicznościowych, prezentacji multimedialnych, nawiązywaniu kontaktu za pośrednictwem Internetu. W ramach współpracy nasi uczniowie będą mieli okazje poznać rówieśników ze szkoły C.E.I.P. Los Caserones w Hiszpanii (klasy V i VI) i oraz szkoły Holly Lodge Primary School w Anglii (klasa IV).

Celem projektu jest motywowanie uczniów do nauki języków obcych. Liczymy, że znajomości zawiązane dzięki tej współpracy utrzymają się i stworzą doskonałą możliwość komunikowania się w języku angielskim.