Osiągnięcia uczniów

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom olimpiad i konkursów przedmiotowych

osiagniecia03

Ogólnopolska Olimpiada matematyczna “Olimpus” sesja jesienna

Emilia Bandarek – laureatka
Dominika Wiewióra – laureatka

maths

Ogólnopolska Olimpiada wiedzy “Archimedes”

Tomasz Maniciak – laureat z wyróżnieniem (100 na 100 pkt)
Emila Bandarek – laureat II stopnia
Artur Łagosz – laureat III stopnia
Karol Piątek – laureat V stopnia
Jan Karbowski – laureat V stopnia

osiagniecia01

Ogólnopolski konkurs matematyczny “Pingwin”

Dominika Wiewióra – wyróżnienie
Tomasz Maniciak – wyróżnienie

angielski03

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA

Maja Piwowarczyk – wyróżnienie
Anna Konicka – wyróżnienie

osiagniecia02

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z CHEMII

Ksawery Ostrowski – laureat

osiagniecia01

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI

Ksawery Ostrowski – finalista

osiagniecia03

MULTITEST 2017 – MATEMATYKA

Ksawery Ostrowski – laureat
Karol Piątek – laureat
Dominika Wiewióra – laureat
Jan Karbowski – wyróżnienie
Marcel Legierski – wyróżnienie

english01

KONKURS J. ANGIELSKIEGO OLIMPUS 2017

Emilia Bandarek – laureat
Nikola Wojtyła – laureat

fortepian

FESTIWAL PIOSENKI RELIGIJNEJ “STREFA CHWAŁY”

Maja Piwowarczyk – III miejsce

religia

XXI EKUMENICZNY KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ “JONASZ”

Jan Karbowski – laureat
Łukasz Wiwatowski – finalista
Emilia Bandarek – finalista

góry

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY “TĘCZA”

Karolina Kita – I miejsce
Aniela Białek – I miejsce
Emilia Rom-Bezos – I miejsce

matematyka

KONKURS “KANGUR MATEMATYCZNY 2018”

Tomasz Maniciak – wynik bardzo dobry
Emilia Bandarek – wynik bardzo dobry
Anna Konicka – wyróżnienie
Dominika Wiewióra – wyróżnienie
Kacper Holicz – wyróżnienie
Ksawery Ostrowski – wyróżnienie

english01

Konkurs języka angielskiego FOX 2017

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego “FOX 2017”:

Anna Konicka 123,75/150 pkt. (bdb)
Łukasz Bronikowski 110/150  (db)
Łukasz Wiwatowski 98,25/150
Bartosz Wiewióra  93,75 / 150
Ksawery Ostrowski 86,25 / 150
Łukasz Łagosz 65 / 150
Mikołaj Stopka 42,5 / 150
learn01

Konkurs języka angielskiego Edi

Nasi uczniowie laureaci w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI z języka angielskiego “Panda”, który odbył się 05.04.2017.

Pierwsze miejsce, dyplom laureata i nagrodę książkową zdobyła ANNA KONICKA (kl. V) (na 1453 uczestników)
7. miejsce, dyplom wyróżnienia zdobył NATHANIEL KURYŁO (kl. IV) (na 1441 uczestników)

music

Konkurs wokalny

Uczennica klasy II Weronika Pawlus została laureatką konkursu “Piosenki Mojej Mamy”.

pisanie

Konkurs języka polskiego Olimpus 2017

Uczennica kl. V – Ania Konicka została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego “Olimpus 2017” (sesja wiosenna). Gratulujemy!

zuch

Konkurs języka angielskiego Zuch

Wysoki poziom wiedzy naszych uczniów potwierdzają kolejne wyniki. Trzech laureatów z klasy III w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego ZUCH:
Tomasz Maniciak
Dominik Foja
Zofia Kuśmierczyk

góry

Konkurs “Mieszkam w Beskidach” 2o17

Oliwia Górka z kl.IV zdobyła II miejsce w XXIV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym “Mieszkam w Beskidach”. Nagrodę odebrała osobiście na gali w Miejskim Centrum Kultury.

matematyka

Konkurs matematyczny Kangur

03.2017 roku uczniowie naszej szkoły przystąpili do Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”.

WYRÓŻNIENIA ZDOBYLI:

kl.III : Karol Piątek, Parasyn Mikołaj i Maniciak Tomasz

kl.IV : Emilia Bandarek

kl.V : Anna Pawełek

kl.VI : Dominika Wiewióra

english01

Konkurs języka angielskiego Galileo 2017

1 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z języka angielskiego Galileo zdobył nasz uczeń z kl. IV – Nathaniel Kuryło, wyróżnienie otrzymały Emilia Bandarek (11. miejsce), Aleksandra Biegun (12. miejsce) i Maja Piwowarczyk (12. miejsce), a z kl. VI laureatem został Paweł Biegun (8. miejsce), wyróżnienie otrzymali Dominika Wiewióra (11. miejsce) i Kacper Gołuch (14. miejsce).

 

zuch

Konkurs ZUCH 2017

KLASA III

Parasyn Mikołaj 4. miejsce, Dyplom laureata + nagroda książkowa

Ciślak Kacper 6. miejsce, Dyplom laureata

Maniciak Tomasz 6. miejsce, Dyplom laureata

Kuśmierczyk Zofia 9. miejsce, Dyplom laureata

Piątek Karol 10. miejsce, Dyplom laureata

Karbowska Nina 11. miejsce, Dyplom laureata

Konicka Katarzyna 11. miejsce, Dyplom laureata

Foja Dominik 12. miejsce, Dyplom laureata

Zyzak Magdalena 12. miejsce, Dyplom laureata

Łagosz Artur 12. miejsce, Dyplom laureata

Matuszny Kacper 14. miejsce,  Dyplom laureata

Zyzak Aleksandra 15. miejsce, Dyplom laureata

Zawada Karol 17. miejsce, Dyplom uznania

Stopka Radosław, 19. miejsce, Dyplom uznania

Dańko Emilia, 21. miejsce, Dyplom uznania

Łoboda Brunon, 22. miejsce, Dyplom uznania

Woźniak Damian, 27. miejsce, Dyplom uznania

Kania Amelia, 34. miejsce, Dyplom uznania

angielski03

Konkurs informatyczno-językowy Ikar

Laureatka: Nikola Wojtyła – klasa V

Wyróżnienie: Dominika Wiewióra – klasa VI

english01

Konkurs języka angielskiego Memory Master 2016/2017

Laureat II stopnia: Nikola Wojtyła – klasa V

Laureat III stopnia: Anna Konicka – klasa V

Wyróżnienie: Maja Piwowarczyk – klasa V

Wyróżnienie: Nathaniel Kuryło – klasa IV

learn01

Konkurs z języka angielskiego OLIMPUS 2016/2017

Laureat: Aleksandra Biegun – klasa V

Laureat: Anna Konicka – klasa V

fortepian

Szkolny Konkurs Piosenki Świątecznej w języku obcym

KLASY I-III

JĘZYK ANGIELSKI

I MIEJSCE –  „We wish you a merry Christmas”  KLASA I

JĘZYK NIEMIECKI

I MIEJSCE – „Ich gehe mit meiner Laterne” KLASA III

KLASY IV-VI

JĘZYK ANGIELSKI

I MIEJSCE – „Santa Claus is coming to town” KLASA VI

II MIEJSCE   – „Let it snow”   KLASA V

III MIEJSCE  – „All I want for Christmas is you” KLASA V

JĘZYK NIEMIECKI

I MIEJSCE – „Lasst uns froh und munter sein“ KLASA IV

II MIEJSCE- „Morgen kommt der Weihnachtsmann“ KLASA VI

III MIEJSCE- „Schneeflöckchen, Weiβröckchen“ KLASA V

matematyka

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki 2016/2017

Nasi uczniowie wzięli udział w  Konkursie Przedmiotowym z Matematyki – (6 osób). Do etapu rejonowego zakwalifikowała się uczennica klasy VI Dominika Wiewióra. Gratulujemy!

Gratulujemy również  Ksaweremu Ostrowskiemu, który został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki organizowanego przez Kuratora Oświaty. Jest to jedyna osoba z Żywca, która doszła do tego etapu.

religia

XXII Konkurs Wiedzy Biblijnej z Ewangelii wg św. Mateusza 2016/2017

Etap szkolny:
Paweł Biegun, Kacper Gołuch, Jan Karbowski i Szymon Szczotka (klasa VI)

Etap rejonowy:

Paweł Biegun, Jan Karbowski

Finał diecezjalny:
Jan Karbowski (1. miejsce)

panda1

Ogólnopolski Konkurs Panda 2016

Nasi uczniowie brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym “Panda 2016” z języka angielskiego Uczestnicy, którzy uzyskali największe lokaty otrzymali dyplomy laureata i nagrody książkowe od 2 do 5 miejsca, od 6 do 10 dyplomy wyróżnienia, pozostali dyplomy uznania za udział w konkursie.

Klasy IV (1086 uczestników):
Anna Konicka 11 miejsce
Aleksandra Biegun 11 miejsce
Kinga Niewiadoma 12 miejsce
Maja Piwowarczyk 12 miejsce
Anna Pawełek 14 miejsce
Nikola Wojtyła 17 miejsce
Kacper Kotajny 25 miejsce

Klasy V (1370 uczestników):
Paweł Biegun 8 miejsce
Kacper Gołuch 9 miejsce
Łukasz Łagosz 17 miejsce
Szymon Szczotka 22 miejsce
Julia Matuszna 23 miejsce
Jakub Szczotka 27 miejsce

Klasy VI (1358):
Magdalena Kłusak 11 miejsce
Aleksandra Pawełek 19 miejsce
Julia Bandarek 21
Łukasz Wiwatowski 21
Marek Łoboda 25

zuch

Ogólnopolski Konkurs Zuch 2016

Uczniowie naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Konkursie “Zuch” z języka angielskiego i edukacji wczesnoszkolnej, organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie.

Uczniowie,którzy uzyskali największe lokaty:
kl.I z Edukacji Wczesnoszkolnej (5190 uczestników):
5 miejsce Weronika Pawlus nagroda książkowa i dyplom laureata
5 miejsce Bartłomiej Bizoń  nagroda książkowa i dyplom laureata
8 miejsce Michał Łoboda dyplom laureata
10 miejsce Filip Lukas dyplom laureata
12 miejsce Filip Piwowarczyk dyplom laureata

kl. II z Edukacji wczesnoszkolnej (6827 uczestników):
8 miejsce Karol Piątek dyplom laureata
11 miejsce Tomasz Maniciak dyplom laureata
11 miejsce Katarzyna Konicka dyplom laureata
12 miejsce Dominik Foja dyplom laureata
12 miejsce Artur Łagosz dyplom laureata
14 miejsce Aleksandra Zyzak dyplom laureata
16 miejsce Magdelna Zyzak
18 miejsce Zofia Kuśmierczyk
19 Radosław Stopka
19 Mikołaj Parasyn

kl. II  język angielski (3195 uczestników):
2 miejsce Magdalena Zyzak dyplom laureata i nagroda książkowa
12 miejsce Zofia Kuśmierczyk
15 miejsce Katarzyna Konicka
22 miejsce Damian Woźniak
24 miejsce Tomasz Maniciak
26 miejsce Dominik Foja

kl. III język angielski
12 miejsce Nathaniel Kuryło dyplom laureata
27 miejsce Emilia Bandarek

course_3

Ogólnopolska Olimpiada “Olimpus” sesja zimowa 2016

Język angielski:

klasa 4:
Anna Konicka miejsce 5 – dyplom laureata, nagroda książkowa
Aleksandra Biegun miejsce 11
Kinga Niewiadoma miejsce 14
Nikola Wojtyła msc. 17
Maja Piwowarczyk msc.19
Klaudia Semik msc 24.
Kacper Kotajny msc. 24
Anna Pawełek msc. 27
Bartłomiej Goła msc. 29

Klasa 5:
Kacper Gołuch msc.13
Paweł Biegun msc. 14
Łukasz Łagosz msc. 22
Julia Matuszna msc. 23
Igor Szewczyk msc. 24
Jakub Szczotka msc. 26
Weronika Tlałka msc. 27
Szymon Szczotka msc. 27
Julia Tonderska msc. 28

Klasa 6:
Magdalena Kłusak miejsce 6 – dyplom laureata
Julia Bandarek miejsce 8 – dyplom laureata
Łukasz Wiwatowski miejsce 11
Aleksandra Pawełek msc. 17
Marek Łoboda msc. 21

blog-3

Szkolny Omnibus 2016

“Szkolni Omnibusi” to uczniowie wykazujący zainteresowanie różnymi dziedzinami i posiadający wszechstronną wiedzę – oto nasza dziesiątka:
Anna Konicka
Magdalena Kłusak
Julia Bandarek
Aleksandra Biegun
Łukasz Wiwatowski
Kacper Gołuch
Paweł Biegun
Kinga Niewiadoma
Aleksandra Pawełek
Nikola Wojtyła

Konkurs Nauk Przyrodniczych “Świetlik” 2016

Wyniki uczniów startujących w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych ‘Świetlik”

Klasa 1:
Filip Piwowarczyk – Nagroda – 93%
Weronika Pawlus – wyróżnienie – 86%
Filip Lukas – wyróżnienie – 86%
Michał Łoboda – wyróżnienie – 84%

Klasa 2:
Katarzyna Konicka – nagroda główna 100%
Zofia Kuśmierczyk – nagroda główna 100%
Tomasz Maciniak – nagroda główna 100%
Kacper Matuszny – nagroda główna 100%
Karol Piątek – nagroda – 93%
Aleksandra Zyzak – nagroda – 93%
Mikołaj Parasyn – nagroda – 89%
Magdalena Zyzak – wyróżnienie – 86%
Kacper Ciślak – wyróżnienie – 83%
Emilia Dańko – wyróżnienie – 78%

Klasa 3:
Emila Bandarek – nagroda – 96%

Klasa 4:
Aleksandra Biegun – wyróżnienie – 83%
Anna Konicka – 73%

course_4

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Tęcza” 2016

2 klasa:
Katarzyna Konicka – 2 miesjce
Zofia Kuśmierczyk – 3 miejsce

3 klasa:
Emilia Bandarek – wyróżnienie

olimpus

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna “Olimpus” 2016

Katarzyna Zawada – laureatka
Aleksandra Pawełek – laureatka
Julia Bandarek – laureatka
Magdalena  Kłusak –  laureatka
Łukasz Wiwatowski –  laureat

XX Konkurs Wiedzy Bibilijnej

Julia Bandarek – Finalistka
Łukasz Wiwatowski – Finalista

Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej “Jonasz” 2016

Łukasz Wiwatowski – laureat

Konkurs Matematyczny “Kangur” 2016

Wynik bardzo dobry uzyskała Emilia Bandarek, natomiast wyróżnienie otrzymali: Anna Konicka , Kinga Niewiadoma , Maja Piwowarczyk, Kacper Gołuch, Łukasz Wiwatowski, Aleksandra Pawełek.

wilk

Powiatowy Konkurs “Dni Lasu” 2016

Paweł Biegun – 1 miejsce
Julia Matuszna – 4 miejsce
łabadz

Konkurs Plastyczny “Obrazki z życia ptaków”

Anna Konicka – 1 miejsce

mikrofon

Powiatowy Konkurs “Piosenki mojej mamy”

Weronika Pawlus – laureatka
Maja Piwowarczyk – laureatka

tree-1491526_1280

Konkurs czytelniczy “Magiczne drzewo”

Anna Konicka – 3 miejsce
biblia

Szkolny konkurs recytatorski 2016

Kinga Niewiadoma – 1 miejsce
Maja Piwowarczyk – 2 miejsce
Tomasz Maniciak zakwalifikował się do powiatowego etapu w konkursie recytatorskim.
test

Finalista przedmiotowego konkursu z matematyki

Gratulujemy Ksaweremu Ostrowskiemu z szóstej klasy.

operon

Ogólnopolski sprawdzian trzecioklasisty “Operon”

Średni wynik klasy z języka polskiego wyniósł aż 95%.
Wynik z matematyki – 91%.

swietlik

Ogólnopolski Konkurs “Świelik” 2015

Z klasy I Nagrodę główną ( wynik 100% ) otrzymali:
Ciślak Kacper, Kuśmierczyk Zofia, Parasyn Mikołaj, Zawada Karol, Zyzag Magda

Nagrody przyznano również 9 uczniom:
Dańko Emilia, Foja Dominkk, Kania Amelia, Konicka Katarzyna, Łagosz Artur, Maniciak Tomasz, Pituch Martyna, Stopka Radosław, Zyzag Magdalena
Wyróżnienie: Matuszny Kacper

Z klasy II wyróżnienia dostali:
Emilia Bandarek, Antoni Rajda, Franciszek Kieca

Z klasy III wyróżnienia otrzymały: Ania Konicka i Ola Biegun

Szkolny konkurs recytatorski

1 miejsce: Julia Bandarek kl. V

2 miejsce: Aleksandra Pawełek kl. V

3 miejsce: Julia Tonderska kl. IV

“Olimpus”

Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej „Olimpus 2014”

3. miejsce: Agnieszka Mędrala kl. VI,  Julia Bandarek kl.V

4. miejsce: Łukasz Wiwatowski, Marek Łoboda

5. miejsce: Aleksandra Pawełek, Magdalena Kłusak

edi

“Edi”

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Panda” 2015.

Język Angielski poziom 2 najlepszy wynik:
Ksawery Ostrowski – 15 miejsce 

Język angielski poziom 1 najlepsze wyniki osiągnęli:

Kacper Gołuch kl. IV – 14 miejsce
Łukasz Wiwatkowski kl. V – 15 miejsce
Julia Bandarek kl. V – 16 miejsce

Aleksandra Pawełek kl. V – 19 miejsce

Magdalena Kłusak kl. V  – 21 miejsce

Przyroda najlepsze wyniki osiągnęli: 
klasa IV
Paweł Biegun – 9 miejsce + dyplom wyróżnienia
Mikołaj Stopka – 11 miejsce
Julia Matuszny – 12 miejsce

Kacper Gołuch – 15 miejsce
klasa V
Julia Bandarek – 7 miejsce + dyplom wyróżnienia

Magdalena Kłusak – 11 miejsce

Łukasz Wiwatowski – 14 miejsce
Alkseandra Pawełek – 14 miejsce

Międzynarodowy konkurs matematyczny “Kangur”

Wyróżnienia otrzymali:

Antoni Rajda – II klasa

Kinga Niewiadoma – III klasa

Konkursy klasowe z języka angielskiego

I miejsce:  Emilia Bandarek, Hanna Szafarz

II miejsce:  Bartosz Wandzel

III miejsce:  Aleksandra Zaiczek

zuch

Ogólnopolski Konkurs “Zuch”

W konkursie wzięło udział 5 503 uczestników.

W naszej szkole aż 4 uczniów z klasy 1 dostało maksymalną ilość punktów (210/210 pkt)
oraz otrzymali grawerowane dyplomy i nagrody książkowe.

1 miejsca : Zyzak Magdalena, Praszyn Mikołaj, Matuszny Kacper, Maniciak Tomasz.

Dyplomy laureata – 200/210 pkt : Zyzak Aleksandra, Łagosz Artur, Kuśmierczyk Zofia, Konicka Katarzyna

Dyplomy laureata powyżej 180/210 pkt zdobyli : Kania Amelia, Pituch Martyna, Zawada Karol, Stopka Radosław, Ciślak Kacper, Foja Dominik

Z klasy II dyplom laureata 196/210 pkt punktów otrzymała Emilia Bandarek

Z klasy III dyplomy laureata zdobyły: Ania Konicka, Ola Biegun

Powiatowy Konkurs Recytatorski

Uczeń klasy I Tomasz Maniciak  – II miejsce i wziął udział w etapie rejonowym.

© Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 2016