Wiadomości

Najświeższe wiadomości z życia Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum

Podsumowanie osiągnięć uczniów

Dziś uroczysta akademia zakończenia roku szkolnego 2017/18. Chcemy podsumować tegoroczne osiągnięcia naszych uczniów.

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z CHEMII:
Ksawery Ostrowski – laureat

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI:
Ksawery Ostrowski – finalista

MULTITEST 2017 – MATEMATYKA:
Ksawery Ostrowski – laureat
Karol Piątek – laureat
Dominika Wiewióra – laureat
Jan Karbowski – wyróżnienie
Marcel Legierski – wyróżnienie

OLIMPUS 2017 – JĘZYK ANGIELSKI
Emilia Bandarek – laureat
Nikola Wojtyła – laureat

FESTIWAL PIOSENKI RELIGIJNEJ “STREFA CHWAŁY”:
Maja Piwowarczyk – III miejsce

OLIMPIADY WIEDZY “ARCHIMEDES PLUS MATEMATYKA PLUS”:
Tomasz Maniciak – laureat I st.
Karol Piątek – laureat II st.
Ksawery Ostrowski – laureat IV st.
Kacper Ciślak – laureat V st.
Artur Łagosz – laureat V st.

KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH “ŚWIETLIK”
Anna Konicka – laureat
Kacper Ciślak – wyróżnienie
Tomasz Maniciak – wyróżnienie
Karol Piątek – wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA
Maja Piwowarczyk – wyróżnienie
Anna Konicka – wyróżnienie

XVIII PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ IM. MAŁGORZATY PAPIUREK:
Maja Piwowarczyk – III miejscie

POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNO – JĘZYKOWY IKAR 2018:
Jan Karbowski – laureat
Łukasz Łagosz – finalista

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY “TĘCZA”
Karolina Kita – I miejsce
Aniela Białek – I miejsce
Emilia Rom-Bezos – I miejsce

XXI EKUMENICZNY KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ “JONASZ”
Jan Karbowski – laureat
Łukasz Wiwatowski – finalista
Emilia Bandarek – finalista

KONKURS “KANGUR MATEMATYCZNY 2018”
Tomasz Maniciak – wynik bardzo dobry
Emilia Bandarek – wynik bardzo dobry
Anna Konicka – wyróżnienie
Dominika Wiewióra – wyróżnienie
Kacper Holicz – wyróżnienie
Ksawery Ostrowski – wyróżnienie

OLIMPUS 2017 – MATEMATYKA:
Dominika Wiewióra – laureat
Jan Karbowski – laureat
Ksawery Ostrowski – laureat
Tomasz Maniciak – laureat
Karol Piątek – laureat

OGÓLNA OLIMPIADA MITOLOGICZNA
Jan Karbowski – laureat
Anna Konicka – laureat
Emilia Bandarek – laureat

KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO “MEMORY MASTER”
Tomasz Maniciak – laureat II stopnia
Karol Piątek – laureat III stopnia
Emilia Bandarek – laureat III stopnia
Nikola Wojtyła – laureat III stopnia
Kacper Ciślak – wyróżnienie
Anna Konicka – wyróżnienie

EDI PANDA – JĘZYK ANGIELSKI
Anna Bandarek – laureat
Anna Konicka – wyróżnienie
Bartosz Wiewióra – wyróżnienie
Łukasz Bronikowski – wyróżnienie

KONKURS MATEMATYCZNY O PUCHAR DYREKTORA V LO W BIELSKU – BIAŁEJ
Ksawery Ostrowski – finalista

MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY “MIESZKAM W BESKIDACH”
Karolina Kita – II miejsce
Wiktoria Waligóra – wyróżnienie
Anna Pawełek – wyróżnienie
Karol Piątek – wyróżnienie

© Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 2016