Przedstawienie „Mr Scrooge” w Teatrze Lalek

Czwartego stycznia uczniowie V i VI klasy obejrzeli przedstawienie „Mr Scrooge” w Teatrze Lalek Banialuka w Bielsku- Białej.

Po wyjściu z teatru usłyszeć można było rozmowy dzieci na temat widowiska, które były bardzo pochlebne. Uczniowie byli zaskoczeni rozmachem przedstawienia, dekoracjami zmieniającymi się jak w kalejdoskopie, wspaniałymi kostiumami, m. in. aniołów, mnóstwem rekwizytów, żywą akcją a przede wszystkim niecodziennym pomysłem reżysera na ukazanie losów Ebenezera Scroog ‘a bohatera „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa.

Choć spektakl trwał półtorej godziny, czas nikomu się nie dłużył- dzieci śledziły sprytnie i ciekawie skonstruowane losy Mr Scroog’a, dorośli podziwiali zaskakującą pomysłowość inscenizacyjną. „Publiczność nareszcie doczekała się przedstawienia, które bawi, śmieszy, poucza i przede wszystkim zachwyca”- ZŁOTA MASKA ZA NAJLEPSZE PRZEDSTAWIENIE ROKU! – POLECAMY KAŻDEMU!