Wiadomości

Najświeższe wiadomości z życia Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum

Rekrutacja 2018

Trwa rekrutacja do klasy I w w naszej szkole.

Zapraszamy do szkoły, która wyróżnia się wysokim poziomem nauczania i od lat znajduje się wśród najlepszych szkół w Polsce, o czym świadczą wyniki sprawdzianu kompetencji po klasie VI.

Twoje dziecko może w przyszłości znaleźć się wśród laureatów i finalistów wielu konkursów przedmiotowych. Oferujemy rozszerzenia z języka angielskiego, matematyki, przyrody, a dla najmłodszych uczniów bardzo bogaty program zajęć pozalekcyjnych (kółka zainteresowań, taniec, basen, warsztaty, wycieczki krajoznawcze, zabawy integracyjne, opieka pedagoga szkolnego).

Staramy się zapewnić równowagę pomiędzy kreatywną i efektywną nauką, a intensywnym treningiem egzaminacyjnym. W nielicznej klasie (6-14 uczniów) Twoje dziecko będzie miało zapewnione indywidualne podejście i wsparcie, co daje poczucie bezpieczeństwa i możliwość rozwoju każdego dziecka.

Zapraszamy od 12 do 26 marca na indywidualne rozmowy z dyrektorem i ustalenie terminu spotkania z pedagogiem szkolnym.

Wpisowe: 300 zł
Czesne: (dla klasy pierwszej): 300 zł
Dodatkowo zniżka na kolejne dziecko.

Chętnie udzielimy Państwu wszelkich dodatkowych informacji telefonicznie: 33 860 23 18 , oraz bezpośrednio w naszej placówce na ul. Kościuszki 35 w Żywcu (przy wejściu do Parku obok sądu),

© Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 2016