Witamy w gronie Gimnazjalistów, czyli I klasa w roku szkolnym 2016/2017

Uczniowie klasy I gimnazjum są pozytywnie zakręceni,

sympatyczni, mili,

ambitni i uczciwi.

Kiedy czasem nabroją,

Zawsze pokorną minę robią i ładnie przeproszą.

Są niezwykle aktywni, nie tylko na lekcjach:

Uczniowie klas I gimnazjum chętnie biorą udział w zajęciach pozalekcyjnych, doskonaląc swe talenty: a to kółko muzyczne, a to zajęcia kulinarne i warsztaty teatralne. Sprawia im to radość i dodaje skrzydeł.

Konkursy przedmiotowe, plastyczne czy olimpiady językowe – to są ich żywioły.

Czas wspólnie spędzony nie jest czasem straconym. Kino, teatr, wycieczki klasowe, nordic walking między zajęciami urozmaicają im szkolne dni.

Mimo napiętego planu zajęć, znajdują czas na realizację swoich celów i marzeń.

To jest wyjątkowa grupa młodych ludzi, która każdego dnia odkrywa sobie morze możliwości.

Z życia klasy I Gimnazjum

Przyjęcia Pierwszaków do braci gimnazjalnej to nielada wydarzenie. Nasi pierwszoklasiści przeszli przez gąszcz fizycznych, intelektualnych i tanecznych zadań, aby stać się ‘prawdziwymi uczniami gimnazjum.

Zajęcia kulinarne – uczniowie klasy I gimnazjum dzielą się swoją kolejną pasją, czyli gotowaniem. W trakcie zajęć kulinarnych uczniowie doskonalą swoją umiejętności kulinarne, spędzają wspólnie czas oraz uczą się współpracy.