Wystawa “Prymas Tysiąclecia na Stulecie Niepodległości”

Od 11 listopada w naszej szkole można zobaczyć wyjątkową wystawę “Prymas Tysiąclecia na Stulecie Niepodległości”.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy poświęconej wybitnemu, niezłomnemu Człowiekowi, Kapłanowi oddanemu bez reszty Kościołowi, swojej ojczyźnie i bliźnim- Stefanowi Kardynałowi Wyszyńskiemu.

Wystawa ,”Prymas Tysiąclecia na stulecie niepodległości”‘ prezentuje najważniejsze wydarzenia z życia Prymasa. Przedstawia go jako duchownego, a jednocześnie jako zwykłego człowieka. Ekspozycja została przywieziona z Częstochowy, jest własnością Fundacji Dziedzictwo Stefana Kardynała Wyszyńskiego, większość zdjęć prywatnych autorstwa pani Marii Okońskiej.

To wyjątkowa okazja, by móc zobaczyć ją w Żywcu. Wystawa będzie czynna w niedzielę, 11 listopada 2018., w godz. od 8.30 do 20.00 oraz w ciągu tygodnia w godzinach popołudniowych od godz. 15:00.