Zapraszamy na letnie półkolonie Yellow Submarine

YELLOW SUBMARINE (żółta łódź podwodna) to wakacyjne zajęcia dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat w formie półkolonii.

Letnia przygoda w zaprzyjaźnionej szkole językowej CJA Oxford to nauka i zabawa w formie gier, konkursów i quizów związanych tematycznie z bajką „Piotruś Pan”. Częsty kontakt z językiem umożliwi „zanurzenie” (immersion) i zdobycie naturalnej umiejętności myślenia w języku angielskim.

Im więcej lekcji tym głębsze zanurzenie.

Półkolonie Yellow Submarine to:

• Niezwykłe projekty – każdego dnia coś nowego, coś morskiego, coś smacznego (może ośmiornica),
  • Ciekawe warsztaty kulturowe prowadzone przez native speakerów z Australii i z Meksyku,
  • Warsztaty w oparciu o programy National Geographic Learning na podstawie prawdziwych historii, najlepszych zdjęć i spotkań na żywo z ciekawymi ludźmi,
  • Program zajęć artystycznych ” English & Creative Art” z doświadczonym artystą plastykiem i lekcje rysunku z architektem z Meksyku
  • NOWOŚĆ- SPANGLISH ( hiszpański na podstawie znanego słownictwa angielskiego za studentką po dwuletniej praktyce w Hiszpanii i Meksyku)

CENA : 260 zł (dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego 30% zniżki)